En Doğru Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Nisan ayı Aylık Burç Yorumları ile karşınızdayız. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık En Doğru Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Burç Yorumları 27.03.2020, 18:19
321
En Doğru Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Bazı kişiler için burç yorumları aşırı önem arz eder. Elbette bazıları inanmazken, bazıları da fazlasınca inanır. Aslında burçlarımız bizim günlük hayatımızı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Biz bugün Nisan ayı Aylık Burç Yorumları ile karşınızdayız. Bu ay maddi ya da manevi olarak yaşayacağınız hemen her şeyi belirleyen burçlar acaba sizi nasıl etkiyecek? Bu ay ne gibi durumlarla karşı karşıya geleceksiniz? İşte tüm ayrıntılar...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık En Doğru Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Koç Burcu En Doğru Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Koç burcu oldukça zeki, anlatılanı çabuk kavrayabilen kişilerdendir. Mesela onların organizasyon yetenekleri oldukça gelişmiştir. Bu ay etrafında olan insanları, varılması imkansız hedeflere yöneltecektir. Kuvvetli inançları, riya ve ihtirasa karıştırmamıştır. Çok az da olsa büyük bir servete sahip olabilirsiniz. İnsanları mutlu etmekten bu ay hoşlanacaksınız. Koç burcu nisan ayında biraz daha ön planda olacaksınız. Her daim dikkatleri üzerinize çekmeyi seven kişilerdensiniz. Oldukça temiz kalpli, iyi niyetli ve dürüs olan Koç burcu bu ay karşılaştıkları tüm zorluklara direneceklerdir. Eğlenmeyi seven ve eğlenceli bir hayat yaşamayı seven koç burçları, oldukça pozitif ve dışa dönük doğaları olacaktır. Herkes gibi siz de paradan hoşlanıyorsunuz. Bu ay yeni kazançlar elde etmenin tam zamanı.

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu - Nisan 2020

Oldukça sakin ve huzurlu yapıya sahiptir. Bu yapılarından ötürü hayatları oldukça hareketli geçer. Hayatları boyunca başlarına gelen tüm acılara, dertlere karşı göğüs gerebiliyorsunuz. Bu ay arkadaşlık ilişkileriniz ön plana çıkacak. İyi huylu, sabırlı ve küçük şeylerden mutlu olabilen Boğa burçları, hayata güzellik katacak ve mutluluk vereceklerdir. Her şeyden hoşlanan ve bunları elde etmenin yollarını bulmakta çok zorluk çekmemektedirler. Bu ay kendinizi ön plana çıkaracak yenilikler yapabilirsiniz. Dikkat çekecek kadar güzelliğinizden ötürü yalnız kalamıyorsunuz. Bundan ötürüdür ki eğer hayatınızda kimse yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz. Tanıştığınız kişiyle aranızda bazı etkileşimler olabilir.

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Bu ay yeni tanışacağınız insanlar var. Ama devamlı ön yargılı olduğunuzdan ötürü insanlara yaklaşıyorsunuz. Bu tavrınızı biraz daha inceltmeniz lazım. Ailenizle beraber yeni bir etkinliğe ya da yeni bir işe girişmek isteyebilirsiniz. Maddi açıdan bu ay eliniz rahatlayacak. Ama beklediğiniz paralar gelirse. Karşınızda olan kişiyi kırmamak için ses çıkarmıyorsunuz. Artık bu konuyla ilgili bir şeyler söylemenin vakti geldi. Sağlığınız da giderek iyiye doğru gidiyor. Özenle kendinize iyi bakın. Burcunuzda meydana gelen dolunay ve yönetici gezegeninizin yay burcuna geçmesiyle hayatınızda bazı ciddi yenilikler söz konusu. İkili ilişkilerinize farklı bir soluk getirebilirsiniz. Bazı bitişler ve bazı başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Bu ay sizin açınızdan oldukça önemli.

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Yengeç burcunu tam manasıyla tanımlayan kelime şefkattir. Bu ay güzel bir tatil yapmaya ihtiyacı olan yengeç burçları yoğun bir iş temposunun içerisinden çıkacak. Elinizin açık olacağı bir dönemdesiniz. Etrafınızda olan insanlara hediyeler alacak ve sizden maddi anlamda yardım isteyen kişiler için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız. Ay başında Yay burcuna geçecek olan iletişim gezegeni Merkür ile ay ortasında İkizler burcunda meydana gelen dolunay gündelik hayatınızı da oldukça etkileyecek. Çabalarınız artık karşılıksız kalmayacak. Buna gönülden inandığınız takdirde evren bu konuda sizlere mutlaka cömert davranacaktır.

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu - Nisan 2020

Aslan burçları bu ay arkadaşlık ilişkilerinde bazı sarsılmalar yaşayabilir. Size kendini göstermeye çalışan herkese hemen inanıyorsanız, kısa süre içerisinde bunun ne kadar yanlış bir şey olduğunu anlayabileceksiniz. İş hayatınızda yueni bir gelişme yaşayabilirsiniz. Cesaretinizi toplayarak bu işe atılırsanız eğer yeni kazanç elde edebilirsiniz. Sağlık bakımından şanslı bir hafta sizinle olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ufkunuzu genişletmeye yönelik, ilginizi çeken konulara öncelik verebilirsiniz. Flörtöz etkilerle bu ay karşı karşıya gelebilirsiniz. Hatta bazılarınız yeni hobiler keşfesebilecek, sosyalleşebileceksiniz.

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Geçmişten bugüne gelinceye dek bazı sıkıntılar yaşadığınızı biliyoruz. Bu sıkıntılarla yeniden karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum için üzülmektense ben bu olayı neden tekrar yaşıyorum diye düşünebilirsiniz. Bu ay ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Yorulduğunuzu hissettiğiniz an dinlenerek oldukça rahat anlar geçirebileceksiniz. Aile içerisinde bazı anlaşmazlıklarınız artık son bulacak. Anne ve babanızın sağlık problemleriyle ilgilenebilirsiniz. Bu ay Venüz Oğlak burcuna geçiyor. Sizin için aşk döneminiz başlayacak. Bunun yanı sıra yeni hobiler edinebilirsiniz. Bu hobileri gerçekleştirmek için vaktiniz kısıtlı olabilir ama boş olacağınız günlerde olacak.

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu - Nisan 2020

Bu ay terazi burçları için şanslı bir ay olacak. İş hayatınız için farklı bir atılım yapabilirsiniz. Bu ay size iyi gelen şeylere odaklanmak isteyeceksiniz. Sağlığınız açısından biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. İhmal ettiğiniz bir durum varsa eğer onun üzerinde yoğunlaşmanız gerekiyor. Yurt dışından yeni haberler alabilirsiniz. Ya da siz yurt dışında yaşamaya yçnelik hazırlık yapabilirsiniz. Eğitiminizi daha fazla geliştirme fırsatı yakalamanıza zemin hazırladığınız bir ay. Bu ay kendinizi geliştirmek adına yeni şeyler yapabilirsiniz. Özel hayatınızda meydana gelen köklü değişimler size yeni kapılar aralayacaktır. Bu ay yeni kişilerle tanışabilir ya da hali hazırda olan bir ilişkinizde daha ciddi adımlar atabilirsiniz.

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Geçmişinizde yaşadığınız sizi üzen bir konuya yöneldiniz. Bundan ötürü anı yaşayamıyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları göremiyorsunuz bile. Yakın bir arkadaşınızın yardımıyla bu durumdan bu ay kurtulabileceksiniz. Aile içerisinde uzun zamandır sağlık sorunu çeken bir yakınınız var. Bu ay onunda yüzü gülebilir. Parasal konularınızı ikili ilişkilerinize yansıtmamaya çalışın. Yoksa bu durumdan ötürü biraz sorunlar yaşayabilirsiniz. Yay burcuna geçecek olan ticaret ve iletişimin temsilcisi Merkür, iş hayatınızda sizin de yüzünüzü güldürecek. Finansal konularda aşırı güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Aylık Burç Yorumu- Nisan 2020

Bu ay duygusal anlamda bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde olan insanların size karşı tavırlarını yanlış anlayabilirsiniz. Bundan ötürü söylediğiniz her sözün üzerinde durun. Maddi açıdan oldukça rahatlayacağınız bir gündesiniz. Karşınıza size güzel gelir getirecek bir iş çıkabilir. Bunu iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Mesela bu ay spora başlamak için harika bir haftada bulunuyorsunuz. Spor konusunda biraz daha ısrarcı olmaya devam edin. Hedeflerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Kişisel yeteneklerinizi kolay bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. İletişim hayatınızın temelinde yer alacak önemli anlaşmalar ve önemli sözleşmeler imzalayabileceksiniz. Ay boyunca Venüs ile Satürn'ün beraber hareket ettiğini göreceğiz.

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Bu ay özellikle parayla ilgili konulara biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Fazla harcama yaptıysanız harcamalarınızı dengelemek adına ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Mesela evden çalışma fırsatı elde edebilirsiniz. Sağlığınız açısından biraz şanssız bir ay geçirebilirsiniz. Düzenli uyku düzeniniz ve beslenme şekline sahip değilseniz biraz daha şansınız azalıyor. Olabildiğince dikkatli olun. Yay burcuna geçecek olan Merkür, İkizler burcunda olan dolunay sizin gündelik yaşamınızda da baş döndürücü bir etki sağlayacak. Kendinize dönük hedefleri gerçekleştirmenin vakti geldi de geçiyor bile.

Kova Burcu Aylık Burç Yorumu - Nisan 2020

Kova burçları için bu ay çok bereketli bir ay. Size gelmesini beklediğiniz bir para varsa eğer o para bu ay elinize geçebilir. Aynı zamanda şansınız oldukça yüksek olacağından ötürü küçük bir ikramiye sahibi de olabilirsiniz. İş hayatınızda gösterdiğiniz çabalar verdiğiniz emeklerden ötürü kariyerinizde bir yükselme yaşayabilirsiniz. Aile içerinizde sorunlar varsa eğer bu sorunlarla ilgilenebilir ve çözüm yolu bulabilirsiniz. Kalabalıkların arasına karışacak, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirecek ve bazılarınız ise girdikleri sosyal gruplarda flörtleşmelere ve yakınlaşmalara adım atabilirsiniz. Arkadaşlık ve dostluk kavramı bu ay önem kazanacak.

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları - Nisan 2020

Balık burcu olanlar için bu ay biraz analiz ayı. Bugüne kadar yaşadığınız tüm dönemleri ve olayları teker teker ele alacak ve size iyi gelen kişilerle vakit geçirebileceksiniz. Sağlığınız için biraz daha özenli olmanız gerekiyor. Eğer spor yapmıyorsanız hayatınızın bir alanına mutlaka bir sporu dahil etmeye çalışın. Ailenizle aranızda olan iletişim harika. Bundan ötürü her zaman kendinize güvenli hissediyorsunuz. Geçen yıldan bu yana ektiğiniz tohumların artık filizlendiğini görüyorsunuz. Yeni başlangıçlara adım atmak için kendinizi hazır hissediyorsunuz. İş ve mesleğinizle alakalı konularda şanslı ve keyifli günler yaşayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
18°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi içerikler Daha yoğun olmalı ?
Namaz Vakti 22 Ekim 2020
İmsak 05:51
Güneş 07:15
Öğle 12:54
İkindi 15:52
Akşam 18:22
Yatsı 19:42
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 5 13
2. Fenerbahçe 5 11
3. Karagümrük 5 8
4. Antalyaspor 5 8
5. Erzurumspor 4 7
6. Galatasaray 5 7
7. Sivasspor 4 7
8. Kasımpaşa 5 7
9. Hatayspor 4 7
10. Göztepe 5 6
11. Konyaspor 4 6
12. Kayserispor 5 6
13. Çaykur Rizespor 5 5
14. Trabzonspor 5 5
15. Malatyaspor 5 5
16. Denizlispor 5 5
17. Gaziantep FK 5 4
18. Beşiktaş 4 4
19. Gençlerbirliği 4 4
20. Başakşehir 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. İstanbulspor 5 12
2. Tuzlaspor 5 11
3. Altay 5 10
4. Ankara Keçiörengücü 5 10
5. Adanaspor 5 9
6. Altınordu 5 9
7. Adana Demirspor 5 8
8. Samsunspor 5 8
9. Giresunspor 5 8
10. Bursaspor 5 7
11. Balıkesirspor 5 6
12. Akhisar Bld.Spor 5 5
13. Bandırmaspor 5 5
14. Ümraniye 5 4
15. Ankaraspor 5 4
16. Eskişehirspor 5 3
17. Menemen Belediyespor 5 2
18. Boluspor 5 1
Takımlar O P
1. Everton 5 13
2. Aston Villa 4 12
3. Liverpool 5 10
4. Leicester City 5 9
5. Arsenal 5 9
6. Wolverhampton 5 9
7. Tottenham 5 8
8. Chelsea 5 8
9. West Ham 5 7
10. Leeds United 5 7
11. Man City 4 7
12. Southampton 5 7
13. Newcastle 5 7
14. Crystal Palace 5 7
15. M. United 4 6
16. Brighton 5 4
17. West Bromwich 5 2
18. Burnley 4 1
19. Sheffield United 5 1
20. Fulham 5 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 6 11
2. Villarreal 6 11
3. Real Madrid 5 10
4. Getafe 5 10
5. Cádiz 6 10
6. Granada 5 10
7. Real Betis 6 9
8. Atletico Madrid 4 8
9. Barcelona 4 7
10. Sevilla 4 7
11. Osasuna 5 7
12. Elche 4 7
13. Valencia 6 7
14. Athletic Bilbao 5 6
15. Eibar 6 5
16. Huesca 6 5
17. Celta de Vigo 6 5
18. Deportivo Alaves 6 4
19. Real Valladolid 6 3
20. Levante 5 3
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@