En Eğlenceli Haftalık Burç Yorumları 30 Mart - 5 Nisan 2020

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu En Eğlenceli Haftalık Burç Yorumları 30 Mart - 5 Nisan 2020

Burç Yorumları 29.03.2020, 20:41 05.04.2020, 20:34
296
En Eğlenceli Haftalık Burç Yorumları 30 Mart - 5 Nisan 2020

Mart ayına son verdiğimiz, Nisan ayına adım attığımız bu hafta gökyüzü adeta alt üst olacak. Birden çok gezegen, haftanın farklı günlerinde birleşecek. Uzun zamandır da gizlediğiniz şeyler artık gün yüzüne çıkacak. Bu hafta salı günü Mars ve Satürn, Kova burcuna geçiş yapıyor. Aslında bu durumu olumlu olarak kullanabilmeniz mümkün. Olumsuz olarak da kullanabilirsiniz tabi. Bunu da göz ardı etmemeniz gerekiyor. Bu yılın sarsan değişimlerini, sınır ötesi anlaşmaların zemini hazırlanmaya başladı. Cumartesi günü de Merkür ile Neptün buluşuyor. Bu yönden de bazı kafa karışıklıkları yaşanabilir. Haftanın son gününde ise Ay Başak burcuna geçecek. Bu durum da sağlık ve barış koşullarının korunması için iyi niyetli olmalısınız. İşte, En Eğlenceli Haftalık Burç Yorumları 30 Mart - 5 Nisan 2020 

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları ... 

Haftalık Burç Yorumları 30 Mart - 5 Nisan 2020 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Pazartesi gününden itibaren sizin yönetici gezegeniniz olan Mars, Kova burcuna geçiş yapıyor. Bu nedenden ötürü sosyal gruplar ve arkadaşlıklar konusunda sağlam temeller atacağınız günlere merhaba diyorsunuz. Geleceğinize dair bu hafta kendinize yeni hedeflar koyabilirsiniz. Sosyal hayatınızı daha sade hale getirebilirsiniz. Bu hafta sonu inandığınız şeylerı sorgulasanız da yaşamınız artık eskisi gibi devam etmeyecek. Gerek iş, gerek ise özel hayatınızda bazı köklü değişiklikler söz konusu. Kariyer hayatınızda yeni adımlar atabilir, başarılı ortaklıklara adım atabilirsiniz. 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Pazartesi günü yaşam enerjinizi temsil eden Savaş gezegeni Mars, Kova burcuna geçecek. Bundan ötürü kariyer hayatınızda bazı gelişmeler söz konusu. Kısa sürede popüler olmayı başarmış olan meslekler hayatınıza aniden girebilir. Bugünlerde daha bilimsel ve dijital platformları daha fazla kullanacaksınız. Klasik tavırlardan kısa süre içerisinde kurtularak hislerinizle desteklenen kararlarınızı uygulamaya koymaktan kaçınmamanız gerekiyor. Hafta sonu Oğlak burcuna geçecek olan Jüpiter size geçmişte yaşadığınız bazı olumsuzlukları unutturabilir. 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Bu haftaya, mücadeleci bir şekilde başlayacaksınız. Zamanı kısıtlayan ve elimizdekileri alan büyük öğretici Satürn ile Mars bu hafta Kova burcunda buluşacak. Yurt dışı ile alakalı ilişkilerinizde, eğitim ve akademik konularınızla hızlı geri dönütler alamasanız da ümitsizliğe kapılmamanız gerekiyor. Siz uzun zamandır emek harcadığınız. Verdiğiniz emeklerin karşılığını almanıza çok az bir zaman kaldı. Biraz daha disiplinli çalıştığınız takdirde başarılı olabilirsiniz. Ailenizde olan bir yakınınızın sağlık durumuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ortaklıklar yapmak size hiç bir zaman fayda sağlamadı. Yeni ortaklıklara girmemeniz gerekiyor. 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Bu hafta koruyup kollayıcı tavırlarınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. Kova burcuna gelen gezegenler sizin zorlu koşullara maruz kalmanıza neden olabilir. Siz isteseniz de istemeseniz de sizin iradeniz dışında gelişen durumlara ve olaylara ayk uydurmanız gerekiyor. Bu hafta alacağınız kararlar çok önemli. Çünkü alacağınız her kadar sizin geleceğinizi belirleyecek. İkili ilişkilerinizde ciddi sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Geçmişinizde yaşadığınız zorlukların üstesinden geldiniz. Bu şekilde davranmaya devam edin. Partnerinizin gelirinde bazı değişiklikler olabilir. Biraz sabretmeniz gerekiyor. Ödemeniz gereken ödemeleri daha sıkı takip etmeniz gerekiyor. 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Bu hafta gerek özel gerek ise iş hayatınızdaki ikili ilişkilerinizde yeniden tarih yazacaksınız. Uzun zamandan beri dilinizin ucuna gelip de söyleyemediğiniz çok şey var. Partnerinizle oturup konuşma zamanını bu hafta bulabilirsiniz. Karşınızda olan kişinin size karşı duygudan yoksun tavırları sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu haftayı sakin olarak geçirmelisiniz. İç dünyanızdaki zenginliklere odaklanmanız gerekiyor. Hayallerinizin gerçeklik payını hiç bir zaman göz ardı etmeden bulutların üzerinde yolculuğa çıkabilirsiniz. Hafta sonu günlük hayatınızdaki ağır ve yoğun tempo sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Kendinize özen göstermeniz gereken bir haftaya giriş yaptık. 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Dünya genelinde ortaya çıkan sağlık sorunları nedeniyle günlük yaşamınızda çalışma düzeninizi değiştireceksiniz. Sağlık sektörünün ihtiyaçlarının artış gösterdiği bu dünyada siz de iş ve çalışma koşullarınızı bu sektöre göre yönlendireceksiniz. Dijital, teknolojik, her türlü gelişime açık olmalısınız. Bu yorucu temponuzda sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor. Özellikle dolaşım sisteminize önem vermeniz gerekiyor. Hafta sonu ikili ilişkiler üzerinde uzun zamandan beri süren belirsizlikleri yöneteceksiniz. Romantik ve duygulu bir ilişki yaşamaktan kaçınsanız da kalbinizdeki sevgiyi paylaşmanız gerekiyor. 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Aşk hayatınızda hiç aklınıza dahi gelmeyen değişimlere açıksınız. Kalbiniz boş ise, sıradanlıktan uzak ve orjinal bir kişiye karşı aniden ilgi duyabilirsiniz. Ayrıca önceden bir ilişkiniz varsa bu hafta gündeminize getirebilirsiniz. Ayrılık kararı almadan önce sizi buna iten sebepleri değerlendirmeniz gerekiyor. Son kararınızı da ona göre vermeniz gerekiyor. İlişkinizde olumsuz enerjiyi üstünüzden atmanız gerekiyor. Evcil hayvanınızın sağlığıyla yakından ilgilenmeniz gerekiyor. Pazar günü aile meclisinin bir araya geldiği önemli bir toplantıya katılabilirsiniz. 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Hafta boyunca kendinize yeni bir hayat kurmak için çaba gösterebilirsiniz. İnsanlarla aranızda olan mesafeyi yeniden düzenleyebilirsiniz. Ev yaşantınızda dijital kullanım gerektiren aletlerden ve akıllı ev sistemlerinin kolaylıklarını öğrenebilirsiniz. Haftasonu evde kalmanın yoğun etkisiyle sevdiğiniz kişiye daha çok bağlanacak, hayatınızdaki yerini yeniden konumlandırmak isteyeceksiniz. Paylaşımlarınızda daha çok duygularınıza ve hislerinize önem vereceksiniz. Hayatın akışına uyum sağlamanız gerekiyor. Bu hafta şans, fırsat, bolluk ve bereket sizinle olacak. Ailenizden birinin sağlığına önem vermeniz gerekiyor. 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Bu hafta başında Mayıs ayına hazırlık yapacaksınız. Kardeşiniz ve yakın akrabanızla aranızda bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. onların sorumsuzluğu ve mutsuzlukları sizi ister istemez etkileyecek. Sakinliğinizi koruyarak yapacağınız şeylerin altını çizmeniz gerekiyor. Çevrenizdekiler sırf sizi sevsin diye her yükü kendi üzerinize almamanız gerekiyor. Bu hafta kısa kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Zihninizin fazla yorumlası içinizde bazı yetersizlik duygusu yaratabilir. Bu geçici durumdan etkilenmemek adına ruhsal çalışmalara katılarak, enerjinizi korumanız gerekiyor. İş yerinizde önemli bir yöneticinin istifasına şahit olabilirsiniz. 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Bu hafta yeni bir iş dalına yatırım yapabilirsiniz. Yapay zeka, teknoloji ve bilimsel değerler bu yeniliklerin alt yapısını oluşturacak. Bunun için de ekstra emek harcamanız gerekiyor. Hayata dair yeni kararlar alabiliriz. Düşünmeden harcadığınız paralar sizi zor durumda bırakabilir. Pazar günü Jüpiter ve Plüton'un burcunuzda buluşması size güç katacak. Önemli kişilerle karşılaşabilir ve o kişilerin desteğini de arkanıza alabilirsiniz. Değişim ve dönüşüm zamanı. İş hayatınızda bazı yenilikler yaşayabilir, yeni kıdem alabilirsiniz. Bu da demek oluyorki kısa süre içerisinde kazancınıza kazanç katacaksınız. 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Bu hafta kendinizi kahraman ilan edebilirsiniz. Savaş ve mücadele gezegeni olan Mars, Mayıs ayına kadar sizde kalacak. Bu da yetmezmiş gibi yönetici gezegeniniz olan Satürn ile Mars kavuşacak. Bu durumdan ötürü kendinizia deta baştan aşağı yaratabileceksiniz. Gerek ilişkilerinizde, gerekse gelecek planlarınızda fizisel görüntünüz dahil, her şeyi kökten değiştireceksiniz. Sosyal gruplar içerisinde statünüzde bazı değişimler söz konusu. Sanat, spiritüel faaliyetlerden ise hiç bir şekilde hiç ummadığınız şekilde gelir elde edebilirsiniz. Teknolojinin ve sosyal medyanın size sunduğu fırsatları takip etmeniz gerekiyor. 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları 

Elinizde olmayan krizlerle ve zorluklarla baş etmek zorunda kalacaksınız. Tek başınıza ne kadar güçlü olduğunuzu anlayabilirsiniz. Çok yoğun bir hayat temponuz varsa eğer, size bu dönemde dinlenmeniz için bazı işaretler gelebilir. hafta sonu iletişim gezegeniniz Merkür ile yönetici gezegeniniz Neptün buluşarak sizi adeta bir hayal dünyasına taşıyabilir. Bu dünyada uzun süre kalmak isteseniz de er ya da geç gerçek hayata döneceksiniz. Kapalı grup çalışmalarına bugünlerde ilgi duyacaksınız. Eski arkadaşlıklarınızla görüşebilir, bu hafta biraz daha sosyalleşebilirsiniz. 

Yorumlar (0)
20°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi içerikler Daha yoğun olmalı ?
Namaz Vakti 26 Ekim 2020
İmsak 05:56
Güneş 07:21
Öğle 12:53
İkindi 15:47
Akşam 18:15
Yatsı 19:35
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 6 16
2. Fenerbahçe 6 14
3. Galatasaray 6 10
4. Karagümrük 6 8
5. Kasımpaşa 6 8
6. Antalyaspor 6 8
7. Malatyaspor 6 8
8. Göztepe 6 7
9. Erzurumspor 5 7
10. Sivasspor 4 7
11. Başakşehir 6 7
12. Gaziantep FK 6 7
13. Hatayspor 4 7
14. Konyaspor 5 6
15. Kayserispor 5 6
16. Çaykur Rizespor 5 5
17. Trabzonspor 6 5
18. Denizlispor 5 5
19. Beşiktaş 4 4
20. Gençlerbirliği 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. Tuzlaspor 7 17
2. İstanbulspor 7 16
3. Adana Demirspor 7 14
4. Samsunspor 7 14
5. Ankara Keçiörengücü 7 13
6. Altınordu 7 13
7. Giresunspor 6 11
8. Altay 6 10
9. Balıkesirspor 7 10
10. Adanaspor 7 9
11. Bursaspor 6 7
12. Akhisar Bld.Spor 6 6
13. Bandırmaspor 7 5
14. Menemen Belediyespor 6 5
15. Ümraniye 7 5
16. Ankaraspor 7 4
17. Eskişehirspor 7 3
18. Boluspor 6 2
Takımlar O P
1. Everton 6 13
2. Liverpool 6 13
3. Aston Villa 5 12
4. Leicester City 6 12
5. Leeds United 6 10
6. Southampton 6 10
7. Crystal Palace 6 10
8. Wolverhampton 6 10
9. Chelsea 6 9
10. Arsenal 6 9
11. Tottenham 5 8
12. West Ham 6 8
13. Man City 5 8
14. Newcastle 6 8
15. M. United 5 7
16. Brighton 5 4
17. West Bromwich 5 2
18. Burnley 4 1
19. Sheffield United 6 1
20. Fulham 6 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 7 14
2. Real Madrid 6 13
3. Granada 6 13
4. Villarreal 7 12
5. Atletico Madrid 5 11
6. Cádiz 7 11
7. Osasuna 6 10
8. Elche 5 10
9. Getafe 6 10
10. Real Betis 7 9
11. Eibar 7 8
12. Barcelona 5 7
13. Sevilla 5 7
14. Valencia 7 7
15. Deportivo Alaves 7 7
16. Athletic Bilbao 6 6
17. Huesca 7 5
18. Celta de Vigo 6 5
19. Levante 5 3
20. Real Valladolid 7 3
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@